“Më deshe shumë”/ Këngëtari i njohur shqiptar humb njeriun e dashur (FOTO)

Gold Ag ka humbur një njeri shumë të dashur, shkruan Express Rozë.

Ai përmes një njoftimi në rrjete sociale ka thënë se ka humbur jeten organizatori i koncerteve në Selanik.

Sipas njoftimit, i ndjeri ka humbur jeten pas një sëmundjeje me të cilën po përballej prej vitesh.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Çfarë nënkuptojnë pikat e bardha në thonj: Sëmundjet dhe…

Ja cilat janë barnat që mund ta shkaktojnë problemin   Njollat...

E habitshme…/ Enkel Demi e thotë troç: Po më çajnë k…

Gazetari dhe shkrimtari i mirënjohur Enkel Demi, i ftuar...

Ilir Shaqiri flet për Luiz Ejllin: Ka qetësinë time dhe batutat e Donaldit dhe duhet ta f…

Ilir Shaqiri ishte i ftuar në emisionin “Më lër...