Këto qenkan çmendur…/ Harbohen fare, Iliri zhvishet dhe kërcen “hot” bashkë me Monikën

3 muaj të mbyllur nuk janë pak, mirë dhe kaq. Çfarë nuk na kanë parë sytë, situata nga më të thjeshtat që fryhen nga presioni i mbylljes brenda në shtëpi.

Banorët nuk kanë asnjë lloj kontakti me botën jashtë, gjithë ajo që dinë, janë ngjarjet për njëri-tjetrin në shtëpi. Nuk duhet të jetë e lehtë.

Edhe nga pikëpamja fiziologjike duhet të jenë “të rënduar” pasi qenia njerëzore ka nevojë për shumë emocione, ndër të tjera edhe ato fizike e intime, gjë që mungon totalisht në shtëpinë e Big Brother VIP.

Kujtojme se dy konkurrentet e ‘Big Brother VIP’, Arjola Demiri dhe Monika Lubonja I lanë të gjithë pa fjalë me skenat ‘hot’ që bënë brenda shtëpisë më të famshme.

Dy banoret mbushën me ujë vaskën, ndezën qirinj dhe kërkuan muzikë në sfond nga “Vëllai i Madh”. Në momentin që po bëheshin gati që të futeshin në vaskë, Monika dhe Arjola bënë lëvizje seksuale që të hiqnin rrobdeshamberin dhe të dilnin me rroba banje.

Por jo vetëm kaq, pasi Arjola nuk ngurroi që të hapte edhe shampanjë dhe të lagte miken e saj me të. E këtë performancë nuk e ka parë vetëm publiku, por edhe banorët e tjerë.

TE TJERA

spot_img