HYRJELAJMEAKTUALITETE DHIMBSHME! Ndahet nga jeta ikona e televizionit, Armand Duka jep lajmin...

E DHIMBSHME! Ndahet nga jeta ikona e televizionit, Armand Duka jep lajmin e TRISHTË

Kreu i FSHF, Armand Duka ka reaguar lidhur me vdekjen e gazetarit dhe zërit simbol i TVSH, Vladimir Grillo.

Postimi i Armand Dukës

Mësova i trishtuar, që është ndarë nga jeta komentatori, gazetari dhe zëri simbol i TVSH, Vladimir Grillo.

Dua të ndaj me ju të dashur miq dhe anëtarë të komunitetit të futbollit, dhimbjen për këtë humbje. Ladi, ishte një simbol i komentit sportiv, që ka shoqëruar, jo vetëm sukseset dhe ngjarjet e futbollit shqiptar, por edhe çdo ngjarje të madhe sportive në Shqipëri!

U prehsh i qetë në parajsë, Ladi!

Futbolli shqiptar do të të kujtojë si simboli i komentit sportiv.

TE TJERA

spot_img