Skena “hot” dhe me këmbët përpjetë, Arjola dhe Monika tërbojnë publikun shqiptar (Video)

Mbrëmjen e djeshme në shtëpinë e “Big Brother VIP” u shtua edhe një ambient i ri. Një suitë relaksuese, ku të ndarë në çifte, banorët mund ta shijojnë për 24 orë.

Të parat që shkuan ishin Arjola dhe Monika, të cilat ditën e sotme kanë bërë shfaqje për publikun. Teksa mbushën me ujë vaskën që ndodhet në suitë dhe ndezën qirinjtë, vajzat kërkuan edhe muzikën e duhur që të zhvisheshin dhe të hynin në vaskë.

Arjola dhe Monika performuan në mënyrë shumë “hot”. Madje nuk mungoi as shampanja, të cilën e hapi Demiri dhe ia hodhi mikes së saj.

https://fb.watch/acb5nUxLkQ/

ZYRTARE/ Zbulohet data kur do të fiken dritat në shtëpinë e Luizit

Vëllai i Madh ka futur një Zarf të Kuq brenda shtëpisë ditën e sotme.   Përmbajtja e tij është lexuar gjatë ‘Prime-t’, ku banorët janë vënë...

Ilir Shaqiri flet për Luiz Ejllin: Ka qetësinë time dhe batutat e Donaldit dhe duhet ta f…

Ilir Shaqiri ishte i ftuar në emisionin “Më lër të flas”, me Donald dhe Romeo Veshaj, në episodin e parë të sezonit të dytë....

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Çfarë nënkuptojnë pikat e bardha në thonj: Sëmundjet dhe…

Ja cilat janë barnat që mund ta shkaktojnë problemin   Njollat...

E habitshme…/ Enkel Demi e thotë troç: Po më çajnë k…

Gazetari dhe shkrimtari i mirënjohur Enkel Demi, i ftuar...

Ilir Shaqiri flet për Luiz Ejllin: Ka qetësinë time dhe batutat e Donaldit dhe duhet ta f…

Ilir Shaqiri ishte i ftuar në emisionin “Më lër...