HYRJELAJMESHOWBIZKa ngelur shtatzane? Alvisa dhe Bashkimi japin lajmin qe askush se priste...

Ka ngelur shtatzane? Alvisa dhe Bashkimi japin lajmin qe askush se priste (Foto)

Bashkimi dhe Alvisa mbyllën mbrëmjen e së shtunës rrugëtimin e tyre në “Përputhen”. Dyshja dolën çift nga programi, për të vazhduar jashtë historinë e dashurisë.

Mirëpo, ç’po ndodh me ta pas daljes? Pas disa ditëve të Bashkimit në Mitrovicë, ai dhe Alvisa janë bërë sërish bashkë. Sot, çifti kanë postuar një video të përbashkët, ku duken shumë të lumtur!

Por nuk mbaron me kaq. Së fundmi, në një “mini-pyetësor” në Instagram-in e saj, Alvisën ndër të tjera e kanë pyetur se çfarë dëshirash e synimesh ka për vitin 2022.

Mirëpo, ajo i ka çuditur të gjithë me përgjigjen. “Të më rishihni sërish në televizion”, ka listuar të parën ish-konkurrentja, si dhe zgjerimin e bizesit të saj personal.

Mirëpo, “qershia mbi tortë”, mesa duket lidhet me Bashkimin. “Një bebus të bukul”, ka shkruar Alvisa, duke na treguar se dëshiron të bëhet nënë shumë shpejt.

Ndaj, ne na mbetet të presim sesi do të shkojë marrëdhënia e tyre jashtë, e nëse do të bëhen prindër me të vërtetë gjatë këtyre 12 muajve. /News31

TE TJERA

spot_img