I publikuan superpagën, Gent Zenelaj “ua nxjerr bojën” disa kolegëve me një detaj pikant

Prej një jave ka vijuar rrjedhja e të dhënave sensitive të qytetarëve dhe pas publikimit të databazave me pagat dhe numrat e telefonit.

Më pas, një tjetër listë është publikuar me targat e 530 mijë makinave.

Këto skandale të njëpasnjëshme janë pasqyruar në medie, në disa raste edhe duke shkelur etikën me publikimin e emrave që ndodheshin në këto lista.

Për këtë është pyetur edhe aktori, Gent Zenelaj, i cili e ka konsideruar si një leksion dhe ka vënë re që kolegët nuk tatohen. Ai priste që qytetarët të protestonin, por nuk ndodhi.

“Mora një leksion shumë të mirë se ajo rroga ime që tatohet aty është 20 % dhe vura re që ka kolegë që nuk tatohen dhe kanë makina shumë të shtrenjta.

Të betohem që nuk e kam marrë si link fare. Ishte një moment që njerëzit të protestonin, po njerëzit nuk protestuan”, tha Zenelaj. /abcnews.al

- Publicitet -

TE TJERA

spot_img