HYRJELAJMESHOWBIZ“Hapeni se do dal jasht”, Donaldi i bie murit me grusht dhe...

“Hapeni se do dal jasht”, Donaldi i bie murit me grusht dhe përplas gjërat, ja çfarë ka ndodhur brenda shtëpisë (Video)

Donaldi nuk po mban dot më presionin brenda shtëpisë.

Ai ka qëlluar me grusht murin e shtëpisë vetëm se nuk duron dot Ilirin, i cili është duke folur me Monikën, për çështjen e tyre.

Ai flet me vete dhe është nervoz teksa i kërkon produksionit të hapë perden që të dalë jashtë dhe të pijë cigare.

Kujtojmë se Donaldi dhe Iliri mbrëmjen e djeshme patën një debat të fortë.

TE TJERA

spot_img