Atdheu përballet me Antonelën në Big Brother: Ishte banaIe ajo që ndodhi

Pasi zbuloi se do bëhej teze e një nipi, Antonela përballet në shtëpi me mikun e saj.

Atdheu, një personazh shumë i përmendur ka ardhur për të sqaruar disa deklarata të bëra në shtëpi.

‘’Më keni vënë në një situatë të vështirë, nuk më vjen mirë që t’ju shoh duke debatuar. Debati mes jush ka qenë banal dhe nuk është gjë e mirë. Në luftojmë çdo ditë për dhunën ndaj femrave ndërsa ju të dyja konfliktoheni bashkë.

Edhe në familje ndodhin debate por për hatrin tim mundohuni që t’i sheshoni gjërat. Gjërat që janë thënë edhe më kanë prishur punë pasi isha edhe në një njohje me një vajzë’’,- tha ai.

Pas kësaj përmballje edhe Antonela edhe Arjola premtuar që ‘’nuk do të ketë luftë mes tyre’’.

E tregoi finalen e ‘Big Brother’ Arbana, por ja çfarë po ndodh jashtë për Luizin

Mesa duket konkurrenti i Big Brother Vip, Luiz Ejlli është “halli” më i madh i qytetarëve të vendit tonë.   Këtë e tregojnë pamjet më poshtë,...

Lorenci tregoi se ka pasur lidhje me Keisin, Sabiani e degjeneron: Njeri që do vëmendje

Mbrëmjen e sotme u zbulua nga vetë Lorenci se ka pasur një lidhje mes tij dhe Keisit para hyrjes në Big Brother.   Ky lajm ka...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Çfarë nënkuptojnë pikat e bardha në thonj: Sëmundjet dhe…

Ja cilat janë barnat që mund ta shkaktojnë problemin   Njollat...

E habitshme…/ Enkel Demi e thotë troç: Po më çajnë k…

Gazetari dhe shkrimtari i mirënjohur Enkel Demi, i ftuar...

Ilir Shaqiri flet për Luiz Ejllin: Ka qetësinë time dhe batutat e Donaldit dhe duhet ta f…

Ilir Shaqiri ishte i ftuar në emisionin “Më lër...