HYRJELAJME“Rri mor urtë të kam thënë” Gazetari i njohur e paralajmëron publikisht,...

“Rri mor urtë të kam thënë” Gazetari i njohur e paralajmëron publikisht, Hoxha del me reagimin e papritur

Gazetari Artan Hoxha reagoi dje pas deklaratës së fortë që bëri kryebashkiaku Erion Veliaj ndaj tij, i cili e akuzoi si gjobëvënës.

“Jo Tan Pasmaciu, por ASKUSH! Nuk ka asnje gazetaruc ne bordero bandash, apo trafikant droge me TV, te me vere gjobe”, shkruante Veliaj në Twitter.

Mirëpo kjo deklaratë ka sjellë menjëherë reagimin e gazetarit Hoxha, i cili shkruan:

“A starting price of $185,950 means the ultra-luxury sedan costs almost $25,000 more than the Maybach GLS-class SUV too.

Vetem pas nje gjobe të majme, nga ato me vule shteti, mund të ta bejne nje dhurate të tille endrash……”

Pikërisht në këtë reagim të Hoxhës ka ardhur një koment edhe nga gazetari Taulant Koplikaj, i cili i kërkon të tregojë kujdes dhe të mos flasë.

Mirëpo edhe në këtë rast Hoxha reagon sërisht me një koment ironik.

“Taulant Koplikaj une e dija se batuta eshte “mos e kruaj me gjethe fiku”,

Ne fakt qenka:”mos e kruaj me ata qe kane shitur fiq””, i shkruan Hoxha.

TE TJERA

spot_img