HYRJELAJMESHOWBIZKuzhinieri turk lë pa fjalë live në studio Fevziun. Ai bëri si...

Kuzhinieri turk lë pa fjalë live në studio Fevziun. Ai bëri si kur s’ka … (video)

Gjatë emisionit “Opinion” në Tv Klan kuzhinieri turk ka bërë bakllavanë live në studio, duke i habitur të gjithë e sidomos Blendi Fevziun.

Tema e emisionit i dedikohej plotësisht gatimeve dhe prodhimeve shqiptare, ndaj dhe “qershia mbi tortë” ishte pikërisht ky moment i realizimit të ëmbëlsirës kaq të pëlqyer nga shqiptarët.

Rene Veliko: Kuzhinieri është një ekstra tek ne, e ka rastisur vetë shefi i kuzhinës në Turqi dhe i bëmë një ftesë, ka pranuar…

Blendi Fevziu: Dhe i pëlqeu Shqipëria? Rene Veliko: E kam sjellë me vete që të shikojmë dhe ëmbëlsirën që bën. Blendi Fevziu: Ëmbëlsirën e bën në kohë reale, në vend?

Rene Veliko: Ëmbëlsirën e bën në kohë reale para klientëve. Blendi Fevziu: Si e ka emrin shefi? Rene Veliko: Mesut.

Blendi Fevziu: Mesut do të më tregosh se çfarë do të bësh? Mesut: Tani shumë shpejt do të nisim ëmbëlsirën. (Momentin mund ta ndiqni ne videon me poshte)

TE TJERA

spot_img