HYRJELAJMESHOWBIZI propozoi për martesë në koncert, Fifi hidhet përpjetë nga gëzimi!

I propozoi për martesë në koncert, Fifi hidhet përpjetë nga gëzimi!

Këngëtarja e njohur, Fifi është shumë e kërkuar në koncerte, ku vihet re që fansat këngët e saj i dinë përmendësh.

Madje, ka nga ata që i kërkojnë foto dhe video këngëtares. Por rasti i fundit ka qenë një surprizë e fundit.

Një djalë vendosi që t’i propozojë të dashurës së tij në koncertin e Fifit.

Ndërkohë, kjo e fundit u lumturua shumë dhe ishte shumë entuziaste.

Videoja ndërkohë ka përfunduar në shumë portale.

TE TJERA

spot_img