HYRJELAJMESHOWBIZ(foto) Çfarë i ka ndodhur? Semi tremb njerëzit me pamjen e saj...

(foto) Çfarë i ka ndodhur? Semi tremb njerëzit me pamjen e saj të fundit: S’jam mirë

Këngëtarja Semi Jaupaj ka trembur ndjekësit e saj me një foto të postuar së fundmi. Ajo duket e ënjtur dhe në përshkrimin e fotos ka shkruar:

Është ok të mos jesh mirë. Nuk dihet se nga çfarë është sëmurë Semi, mbase ndonjë grip sezonal, por këngëtarja nuk ka dhënë më shumë detaje.

Ajo është vënë në qendër të vëmendjes për shkak të pjesëmarrjes së saj në BBVA, ku u përfol shumë për marrëdhënien e saj me Donald Veshajn brenda shtëpisë.

Shoqja e saj e ngushtë Bora Zemani ka uruar festat pak ditë më parë me disa foto të publikuara ku shfaqet e përqafuar me Semin.

Të shtunën e kaluar në “Përputhen Prime”, Semi ishte e ftuara speciale e shoqes së saj të ngushtë, Bora Zemanit. Të dyja vajzat ndanë me publikun gjëra që nuk i dinim për to.

Ato kanë një shoqëri shumë të hershme me njëra-tjetrën dhe gjithmonë i janë gjendur pranë në momente të mira dhe jo të mira.

TE TJERA

spot_img