HYRJELAJMESHOWBIZAntonela e pyet a ka bërë seks treshe me vëllain! Donaldi i...

Antonela e pyet a ka bërë seks treshe me vëllain! Donaldi i jep përgjigjen që nuk pritej

Mbrëmjen e djeshme Antonela, Einxhel, Donaldi dhe disa banore të tjerë kane qenë duke biseduar në oborr, teksa Antonela ka pyetur Donaldin.

“Donald, ke b ëre ndonjëherë t reshe: ti, Romeo dhe një vajzë?”, ka pyetur Antonela. Donaldi është hutuar paksa nga pyetja e bërë nga ish-konkurrentja e Përputhen.

“Jo, s’na ka rënë ndonjëherë rasti”- ka thënë ai nën zë, sipas Kryefjala.com. Donaldi u përgjigj thjesht se nuk ka b ëre treshe me vëllain e tij binjak pasi nuk i ka rënë rasti ndërsa, me dy vajza e pranoi se ka b ërë.

Antonela shpesh hap diskutime të tilla. Më parë e kishte ngacmuar Donaldin për shikimin e filmave me pullë të kuqe.

Aktori i humorit ishte shprehur se nuk kishte parë kurrë, ndërsa Antonela më pas i ka thënë se mund të jetë i dobët në shtrat prej kësaj.

Dje po ashtu, kur po fliste me Beniaden dhe Beatrixën se si do ta kalonte kohën në shtëpi, mes të tjerash ajo tha se do të bënte dashuri.

TE TJERA

spot_img