Thumboi Arbana Osmanin? Rudina Dembacaj nuk ndalet, i hedh sërish benzinë zjarrit

Moderatorja dhe aktorja e humorit Rudina Dembacaj pak ditë më parë realizoi një “Stand Up”. Teksa u hap për diskutim tema e martesës, Dembacaj tërhoqi vëmendjen me një frazë të papritur.

“Meqe ra fjala, nuk e di pse gratë e ish-burrave të mi, më kanë inat, e kam seriozisht.”– ka thënë ajo ndërkohë që audienca ka duartrokitur.

Kjo fjali u duk si një kunjë për moderatoren e njohur të “Big Brother Albania VIP”. Rikujtojmë se shumë vite me parë, Rudina Dembacaj ka qenë e fejuar me Eduart Grishaj, partnerin e Arbana Osmanit.

Megjithatë, disa ditë pasi thumbimi i saj bëri bujë në të gjithë internetin, Rudina Dembacaj ka vendosur të reagojë duke i hedhur benzinë zjarrit. Ajo është shprehur duke riktheksuar se batuta ishte e vërtetë, megjithatë kishte konotacion humoristik.

Ajo ka lënë vend për të ngritur akoma më shumë dyshime, duke thënë se do të ketë sqarime të mëtejshme në “Stand Up”-in e rradhës.

“Qenka bërë nami me këtë batutë, pse nuk është e vertetë? Nejse, humor njerëz, për sqarime të mëtejshme, ju pres ne Stand up- in e radhës, Une dhe Burrat”, – ka shkruar Rudina në llogarinë e saj në “Instagram” që e shoqëron me momentin kur ka thënë deklaratën. /Iconstyle

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

‘Pse moj zonja injorante’! Sindi e ‘Për’puthen’ i kthehet rëndë ndjekëses

Ajo mori vëmendje te “Për’puthen” dhe u komentua shumë...

Kush valle? Rovena Stefa publikon pamje me prindërit nga vila që ka blerë në Kosovë

Këngëtarja Rovena Stefa, kohët e fundit i ka befasuar...

(Foto) Lori Hoxha tregon pamjet se si duket shtëpia e ‘Big Brother Vip’, ja kur nis

Teksa të gjithë presin që të fillojë “Big Brother...