HYRJELAJMESHOWBIZNuk do ta besoni, zbulohet arsyeja pse Antonela po rri brenda shtëpisë...

Nuk do ta besoni, zbulohet arsyeja pse Antonela po rri brenda shtëpisë së Big Brother VIP

Për shkak të situatës me Antonelën, Big Mama vendosi që të largohej nga shtëpia.

Të gjithë në rrjet shfaqeshin kundra Antonelës dhe sjelljes së saj të pahijshme brenda shtëpisë së Big Brother VIP.

Mirëpo, edhe pse publiku ka kërkuar me ngulm që Antonela të largohet, ajo ka dalë edhe e preferuar e publikut dhe u ka shpëtuar nominimeve.

Megjithatë, e gjitha kjo duket se nuk është rastësi.

Kjo pasi, sipas disa zërave që po qarkullojnë në rrjet, Antonela është kushërira e regjisorit të Big Brother VIP, Eduard Grishaj, i cili njëkohësisht është edhe bashkëshorti i Arbana Osmanit.

Të jetë e favorizuar Antonela nga vetë produksioni?

TE TJERA

spot_img