HYRJELAJMESHOWBIZ“Në të mirë e në të keq”, Sonila Meço pozon krah Adi...

“Në të mirë e në të keq”, Sonila Meço pozon krah Adi Krastës dhe zbulon marrëdhënien speciale (FOTO)

Gazetarja Sonila Meço ka publikuar së fundmi një foto me ish kolegun e saj në “Agon Channel”, Adi Krastën. “Me Adin, në të mirë e në të keq.

Vëllai i madh është aty për mua”, shkruan Sonila Meço. Duke zbuluar kështu edhe marrëdhënien speciale që gëzojnë përtej profesionit.

Gjithashtu edhe Adi Krasta ka shprehur respektin dhe vlerësimin për sonila Meçon publikisht. Duke e vlerësuar atë si gazetaren më serioze në vend.

Kujtojmë se Adi Krasta ka reaguar, pas pretendimeve se televizioni Ora do të mbyllet. “Me mbylljen e televizionit Ora.

Ku Sonila Meço realizon profesionalisht programin më serioz në vend. Sapo i është dhënë përgjigje nëntë pyetjeve publike që Meço i drejtoi Kryeministrit në emisionin e fundit.

Në kushtet në të cilat punojmë, ky është një tjetër rekord i turpshëm per këtë pushtet”. Keshtu ka thene Adi Krasta në një reagim në rrjetet sociale.

TE TJERA

spot_img