HYRJELAJMESHOWBIZGocave iu ka shkuar mendja keq! Antonela: Do kisha bërë s*ks, por…

Gocave iu ka shkuar mendja keq! Antonela: Do kisha bërë s*ks, por…

Vajzat e mbetura në shtëpinë e ‘Big Brother Vip’ ditën e sotme kanë diskutuar dhe hamendësuar sikur ata të ishin në banesat e tyre, çfarë do bënin. Beniada i thotë Beatrix “ça do bëje në shtëpi, do shikoje televizion, do lexoje libër”.

Në këto momente ndërhyn Antonela e cila thotë “jo, jo. Ua tregoj unë ça do kishim bërë. Beniada: Ça do kishe bërë ti në shtëpi? Do kishe parë televizion, do i kishe futur një libër dhe do kishe flet gjumë. Unë do kisha bërë këtë.

Antonela: Unë do kisha përdorur telefonin, do kisha parë ndonjë film në Netflix, një alternativë. Dy, do kisha dalë me një çun, kot. Tre, do kisha bërë s**s! Beniada: Na fëlliqi goca. Hajde Triksë të flemë gjumë bashkë, se nuk kemi më moshë.

Antonela: Po ju nuk bëni s**s? Beniada: O zemra ne nuk e kemi moshën, ikëm, jemi për libra. Beatrix: Ne libra, kishë e ndonjë shëtitje në park.

Beniada: Ne këto gjëra i shohim vetëm në film. Nuk kemi pas fat në këto, më mirë ia fusim ndonjë vrap. Antonela: As ne nuk kemi pas fat por po themi, po hipotekoj. Beniada: Zemra unë jam vite që vrapoj, ja fus vrapit

Beatrix: Më mirë dal për vrap, e di sa mirë të bën. Antonela: Ose ta mendoj, shopping online. Beniada: Do ta krahasosh me një kuti çokollate. Antonela: Jo nuk mundem se vetëm puçrra më dalin. Beatrix: Unë vdes për çokollatë.

Beniada: çokollatat janë më të mirë se djemtë. Para dashurisë preferoj çokollatat. Çokollatë me rrush e me arra. Antonela: Me rrush thotë. Beniada: Hë tani më mirë çokollatë apo atë gjënë tjetër? Antonela: Mua më tundon.

Beniada: Çokollata duro zemër, aty e ke. Antonela: Po pse atë se ke? Beniada: Po tre sekonda. Duro sa dritat te shkallët. Antonela: Ajo që ndezët sa lëviz …

TE TJERA

spot_img