Donaldi nuk heq dot nga mendja Borën/ Triksa: Po ik ore, unë gjithë ky yll këtu ti mendon për botën jashtë

Marrëdhënia e Donald Veshajt me Beatrix Ramosajn duket se ka filluar të kriset. Kjo gjë është vënë re shpesh herë, për shkak se ata tashmë më shumë debatojnë sesa qëndrojnë pranë njëri-tjetrit si më parë.

Së fundmi, Donaldi po mendonte për botën jashtë, gjë që ka shkaktuar një sherr mes tij dhe Triksës. Asaj nuk i pëlqeu aspak që ai hyri në mendime në lidhje me botën jashtë, gjë që u kuptua kur ajo u largua prej tij, ndërsa i tha se nuk ka pse të mendojë kur e ka atë brenda.

Vlen të theksohet se ditët e fundit ata kanë diskutuar shpesh herë në lidhje me të ardhmen e marrëdhënies së tyre dhe jetën jashtë shtëpisë së “BBV”.

Pjesë nga debati:

Beatrix: Mirë ik me Monikën se ajo të nxjerr nga gjendja.

Donald: Nuk jam në gjendje, mos më fut në atë gjendje.

Beatrix: Po ik ore. Ti po më akuzon mua se po të fus në atë gjendje.

Donald: Thjesht mos i shiko gjërat ashtu.

Beatrix: Ik ore, pse sheh dritat kot. Çfarë mendon?

Donald: Për botën jashtë.

Beatrix: Çfarë mendon për botën jashtë?

Donald: Çfarë do bëj kur të dal.

Beatrix: Po unë këtu si pemë, faleminderit për mirëkuptimin. Pse mendon për botën jashtë kur më ke këtu brenda mua, gjithë ky yll.

Donald: Ke të drejtë.

Beatrix: Jo nuk kam të drejtë fare. Më lër.

Donald: Mos më lodh se dua të rri kështu, nuk dua të çohem.

Beatrix: Po ik, ke jetën tate dhe botën tate jashtë. Unë kam botën time këtu brenda momentalisht.

Ish-deputeti i PD bën propozimin e madh: Vetëm me ty Luiz në krye mund të mundim Ramën

Me ironi është shprehur ish deputeti Myslym Murrizi ndaj “fenomenit” Luiz Ejlli. “Qytetarët e kanë hallin a do marrrë para Luizi në “Big Brother”,...

Aksident tragjik/ Autobusi që transportonte një ekip futbolli, bie nga ura

Një autobus që transportonte një ekip futbolli, herët këtë të hënë pësoi një aksident, duke rënë nga një urë, ku gjetën vdekje pesë vetë...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Weee s’kanë fund çudirat! Banorja e BBV lan flokët në lavamanin e kuzhinës (video)

Banorja e “Big Brother VIP Kosova”, Mbresa gjatë mbrëmjes...

“Shqiptarët janë spiuna, më futën në burg”, rrëfehet këngëtari Ermal Fejzullahu

Këngëtari Ermal Fejzullahu dhe moderatori Labi kanë treguar ekperiencën...