Beatrix tha se ndihej e përdorur prej tij, por ajo çfarë thotë Kledi është…

Para pak javësh u diskutua shumë në shtëpinë e “Big Brother VIP” dhe jashtë, se Kledi pëlqen Beatrixin, megjithëse kishte të dashur jashtë, me të cilën bashkëjetonte prej vitesh.

Mirëpo, nga ana tjetër, në rrjet situata u pa edhe nga një tjetër këndvështrim, sipas së cilit Arjola pëlqente Kledin. Beatrix u shpreh se është ndjerë shumë e përdorur nga Kledi dhe se nuk e dinte se ai ishte i lidhur.

Pas daljes nga shtëpia Kledi ka thënë se situata me Beatrix e ka penalizuar. Së fundmi teksa ishte i ftuar në “N’fermë” ai ka bërë edhe një batutë me deklaratën e këngëtares. Ai tha se ka bërë shumë pune shtëpie sepse vajzat nuk bënin:

“Vajzat që kishim në shtëpi kishin qejf makeup, pasqyrën, kafen. Kurse unë isha ai që pastronte vendin dhe ato e gjenin vendin gjithmonë pastër.” I pyetur nëse është ndjerë i përdorur nga vajzat e “Big Brother” ai u përgjigj me batuta: “Absolutisht që po”.

Biseda: –Çfarë futbollisti ke qenë, në cilën kategori ke luajtur? Kam qenë në kategorinë e dytë dhe të tretë dhe kam qenë sulmues. –Pse nuk ke dalë në faqe rozë për skand ale? Unë kam qenë futbollist që jam fut në kafaz dhe kam patur gjithnjë lidhje të gjata.

–Pse mendon se Beniada kur doje të zgjidhje atë, të bëri shenjë për të zgjedhur Trixën në takim? Ndoshta donte që mos të dukesha sikur du Beniadën. -Ti dukesh sikur nuk këmbëngul fare për femrat… Unë gabova në këtë rast.

-Ku ndryshon masazhi që i bën një vajze nga ai që i bën një djali? Femra është më sensu ale dhe të njoma. Kurse te djemtë është si të bësh boks

-Nëse të vjen një ofertë nga “Pla yboy Italia” për 80 mijë euro që të pozosh n do do dilje? Jo, janë shumë lek, por kam punuar gjithë jetën dhe nuk dua të humb karakterin tim.

TE TJERA

spot_img