Beatrix e nervozuar: Po tall tr**** me mua, reagimi i Donaldit do iu lërë pa fjalë

Gjuha e trupit mashkullore nuk është e lehtë, por nuk duhet shumë për të treguar nëse një mashkull është vërtet i dashuruar.

Nëse ne femrat jemi paksa të komplikuara, meshkujt janë padyshim më të ndërlikuar, sepse vështirë se i demonstrojnë ndjenjat e tyre, duke pohuar atë që ndjejnë për partneren.

Të jetosh një marrëdhënie, në të cilën nuk mund të kuptosh se sa i bëhet vonë të dashurit për ty, është jashtëzakonisht e vështirë, por çfarë nuk e thotë goja, e thotë trupi.

Trixa ka qenë shumë e acaruar sepse ndjen që Donaldi nuk i jep vëmendje, pastaj u shtua edhe sjellja e tij kundrejt Sarës dhe Trixa nuk e mbajti dot (me të drejtë.)

Këto janë momentet kur Trixa iu kthye Donaldit dhe ai i shtrirë, as kapelen nuk luajti nga sytë ndërkohë që ajo ishte shumë e nevrikosur dhe i tha “po tall tr*in me mua?)

Nuk kemi nevojë të dëgjojmë fjalët kur trupi flet shumë mirë dhe kjo nuk është hera e parë që Donaldi reagon në mënyrë të tillë ndaj të dashurës së tij.

‘A të them me kë jam unë’? Bashkëshortja habit Elvis Pupën?

Elvis Pupa ka zhvillaur ditën e sotmë një bisedë shumë të këndshme me bashkëshorten e tij, brenda shtëpisë së BBVIP.   Pasi bashkëshortja i ka dhënë...

A do të dalë Dea nga “BBV”?! Banorja komunikon me mamanë, ja mesazhi prekës që i dha e ëma (VIDEO)

“Big Brother Vip Albania” është spektakli më i ndjekur në Shqipëri, ku banorët transmetojnë shumë emocione të forta teksa rrëfejnë historitë e tyre apo...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

(Video) Del telefonata e plotë e Oltës me të shoqin, momenti kur i tha s’ke punë me Luizin

Banorët e Big Brother kanë patur sot mundësinë të...

Edhe Vis Pupa merr telefonatën nga e shoqja: Kupën dua ta çosh në Shkodër

Të martën e kaluar, Arbana Osmani i lajmëroi banorët...

‘A të them me kë jam unë’? Bashkëshortja habit Elvis Pupën?

Elvis Pupa ka zhvillaur ditën e sotmë një bisedë...