Rama zbulon se kush i kthen përgjigjet në Facebook

Nuk kanë qenë të pakta rastet kur komentuesit

apo qytetarët të vënë në pikëpyetje faktin nëse është kryeministri Edi Rama ai që u përgjigjet në rrjetin social ‘Facebook’.

E si për të shuar kureshtjen, një prej qytetarëve i shkruan Ramës se ai që kthen përgjigjet është një nënpunës.

Rama konfirmoi se është ai që kthen përgjigje kur gjen kohë, ndërsa më së shumti e bën këtë në makinë.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

‘Pse moj zonja injorante’! Sindi e ‘Për’puthen’ i kthehet rëndë ndjekëses

Ajo mori vëmendje te “Për’puthen” dhe u komentua shumë...

Kush valle? Rovena Stefa publikon pamje me prindërit nga vila që ka blerë në Kosovë

Këngëtarja Rovena Stefa, kohët e fundit i ka befasuar...

(Foto) Lori Hoxha tregon pamjet se si duket shtëpia e ‘Big Brother Vip’, ja kur nis

Teksa të gjithë presin që të fillojë “Big Brother...