Gjithçka me plan, Big Mama doli vetë nga ‘BBV’ se kishte dasmë

Gjatë ditës së premte në media rozë u raportuar se nga shtëpia e famshme do të largohej Big Mama, e që gjatë natës së spektaklit kjo gjë doli të jetë e vërtetë.

Pasi pas një debati me Antonela Berishën, Big Mama kërkoi të largohej menjëherë nga shtëpia. Ndërsa, pa u bërë 24 orë nga dalja e saj nga shtëpia e “Big Brother VIP”, Big Mama i është kthyer punës, respektivisht dasmave.

Nga burime të sigurta, “Prive.al” e ka të konfirmuar se ajo është këngëtarja kryesore në dasmën e futbollistit të njohur nga Maqedonia, Mevlan Murati.

Eventi është mbajtur mbrëmë në Maqedoni dhe si i tillë vetëm sa i shton “benzinë zjarrit” se dalja ka qenë e planifikuar.

Dihet që datat për këngëtarët caktohen muaj e madje edhe vite më herët dhe në asnjë variant, çifti nuk do të rrezikonte që të llogariste në “televotim” apo “daljen vullnetare” të Bigit që mbërriti sonte të jetë pjesë e eventit.

E ka menduar Big Mama saktë sa do të rrijë brenda e kur të dalë? Këtë më së miri e di vetëm ajo, por të gjitha gjërat dhe situatat thonë se dalja e saj ka qenë e planifikuar para sherrit me Antonelën

Do qëndrojnë më shumë seç duhet/ Ja se çfarë po ndodh në shtëpinë e ‘Big Brother’

Big Brother Vip Albania 2 është shndërruar në spektaklin më të ndjekur nga publiku i cili është apasionuar pas jetes që bëjnë banorët brenda...

Vis Pupa komunikon me partneren, gruaja i jep mesazhin e koduar për Luizin, ja përgjigjja epike e banorit të “BBVA”

Të martën e kaluar, Arbana Osmani i lajmëroi banorët se gjatë javës do të kenë mundësi të bëjnë një telefonate me një familjar. Sot...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

(Video) Del telefonata e plotë e Oltës me të shoqin, momenti kur i tha s’ke punë me Luizin

Banorët e Big Brother kanë patur sot mundësinë të...

Edhe Vis Pupa merr telefonatën nga e shoqja: Kupën dua ta çosh në Shkodër

Të martën e kaluar, Arbana Osmani i lajmëroi banorët...

‘A të them me kë jam unë’? Bashkëshortja habit Elvis Pupën?

Elvis Pupa ka zhvillaur ditën e sotmë një bisedë...