HYRJELAJMESHOWBIZGjithçka me plan, Big Mama doli vetë nga ‘BBV’ se kishte dasmë

Gjithçka me plan, Big Mama doli vetë nga ‘BBV’ se kishte dasmë

Gjatë ditës së premte në media rozë u raportuar se nga shtëpia e famshme do të largohej Big Mama, e që gjatë natës së spektaklit kjo gjë doli të jetë e vërtetë.

Pasi pas një debati me Antonela Berishën, Big Mama kërkoi të largohej menjëherë nga shtëpia. Ndërsa, pa u bërë 24 orë nga dalja e saj nga shtëpia e “Big Brother VIP”, Big Mama i është kthyer punës, respektivisht dasmave.

Nga burime të sigurta, “Prive.al” e ka të konfirmuar se ajo është këngëtarja kryesore në dasmën e futbollistit të njohur nga Maqedonia, Mevlan Murati.

Eventi është mbajtur mbrëmë në Maqedoni dhe si i tillë vetëm sa i shton “benzinë zjarrit” se dalja ka qenë e planifikuar.

Dihet që datat për këngëtarët caktohen muaj e madje edhe vite më herët dhe në asnjë variant, çifti nuk do të rrezikonte që të llogariste në “televotim” apo “daljen vullnetare” të Bigit që mbërriti sonte të jetë pjesë e eventit.

E ka menduar Big Mama saktë sa do të rrijë brenda e kur të dalë? Këtë më së miri e di vetëm ajo, por të gjitha gjërat dhe situatat thonë se dalja e saj ka qenë e planifikuar para sherrit me Antonelën

TE TJERA

spot_img