HYRJELAJMESHOWBIZDonaldi shfrenohet dhe zbulon detaje çfarë bënte me Borën në krevat (Video)

Donaldi shfrenohet dhe zbulon detaje çfarë bënte me Borën në krevat (Video)

Antonela Berisha dhe Donald Veshaj, kanë diskutuar së bashku pas spektaklit të së premtes për marrëdhëniet e tyre. Ata kanë treguar se kanë dashuruar me të vërtetë shumë por lidhjet nuk kanë zgjatur.

Ajo që ka habitur jo pak, ishte deklarata e aktorit Donald Veshaj, i cili u shpreh se lidhja e tij me Beatrix Ramosajn mbase jashtë shtëpisë së “BBV”, nuk do të funksionojë për arsye të ndryshme dhe se asnjëherë nuk i dihet asgjëje.

Si për t’ja mbështetur këtë deklaratë, Antonela tha ës dashuritë e vërteta kanë përfunduar sipas saj gjithmonë me ndarje dhe vetëm atëherë e kupton sesa shumë e ke dashur atë person.

Gjate bisedes Donaldi foli dhe per lidhjen e tij te fundit (Boren) por pa permendur emrin, ai tha i emocionuar se sa e mire ishte ajo ne s eks, dhe qe e cmendte fare, ne fakt nuk ka faj, aq sa e mire eshte Bora, besoj po e kupton se eshte treguar budalla qe e ka lene per Beatrixen.

https://vm.tiktok.com/ZM8TKesBJ/

TE TJERA

spot_img