Do bëhet Nami!! Rreshje shiu dhe stuhi, ja parashikimi i motit për sot

Të dielën, hënën dhe të martën Shqipëria do të jetë nën kushtet e motit të keq me reshje të dendura shiu. Diten e sotme thuajse i gjithë territori do të jetë i përfshirë nga stuhia.

Si pasojë e një rryme që po vjen nga Adriatiku ditën e sotme Shqipëria e mesme, por edhe Jugu do të jenë në kushtet e motit të paqëndrueshëm

Në 27 dhe 28 Dhjetor do të kulmojë moti i keq. Më pas do të qetësohet për ta pritur Vitin e Ri pa reshje shiu dhe dëbore.

Nga dita e sotme moti me dielli por me temperatura te uleta i lë vendin shiut.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

‘Pse moj zonja injorante’! Sindi e ‘Për’puthen’ i kthehet rëndë ndjekëses

Ajo mori vëmendje te “Për’puthen” dhe u komentua shumë...

Kush valle? Rovena Stefa publikon pamje me prindërit nga vila që ka blerë në Kosovë

Këngëtarja Rovena Stefa, kohët e fundit i ka befasuar...

(Foto) Lori Hoxha tregon pamjet se si duket shtëpia e ‘Big Brother Vip’, ja kur nis

Teksa të gjithë presin që të fillojë “Big Brother...