HYRJELAJMESHOWBIZ“Do bëhet nami, do hiqen maskat”: panik në Big Brother, Iliri e...

“Do bëhet nami, do hiqen maskat”: panik në Big Brother, Iliri e…

Pak nga pak “Big Brother VIP” po shkon drejt fundit dhe gara po bëhet gjithnjë e më e fortë.

Këtë vit për herë të parë festat e fundivitit kalohen në shtëpinë më të njohur në Shqipëri dhe atmosfera duket e qetë për momentit.

Por nuk do jetë kështu vitin e ardhshëm. Duke qenë se tashmë countdown-i ka nisur, pritet që gara të bëhet më e fortë.

I këtij mendimi duket se është edhe Iliri. Mbasditen e sotme ai ka biseduar me Monikën për disa nga banorët. “Këtu mbas Vitit të Ri do të bëhet nami”, tha Iliri.

“Pse do të bëhet nami?”, e pyeti Monika. “Po se do të hiqen maskat, kushdo që i ka”, iu përgjigj ai.

Nuk dihet se me kë e ka konkretisht, por vlen të përmendet se me Dagz, Einxhel dhe Donaldin ai nuk ka marrëdhënie të mira dhe shpesh përplasen.

TE TJERA

spot_img