Sali Berisha flet për herë të parë për garën mes Olldashit dhe Bashës: Sokoli ishte shumë i zgjuar, por gaboi!

Ish kryeminsitri, Sali Berisha ka folur për herë të parë lidhur me garën për kryetar të PD mes Sokol Olldashit dhe Lulzim Bashës.

Berisha tha se Olldashi ishte një njeri me karakteristika lideri por kishte bërë një gabim gjatë garës me Bashën, duke menduar se strukturat ishin me të por harroi se pas humbjes së 2013, nuk shiheshin me sy të mirë nga partia.

Berisha: Sokoli ishte shumë i zgjuar. Kishte veti padiskutim prej lideri, kishte shumë principe. Gaboi, më çuditi.

Strukturat janë me mua, fushatën e bëri ‘anëtarësia me mua’. Sokoli nuk e kuptoi që strukturat e partisë nga Sali Berisha nga kryetari i degës nuk ishin kaq të pëlqyera pas humbjes.

Sabiani e Iliri u pajtuan live në emision: Ne jemi vëllezër por ajo që na largoi ishte…

Pas shumë aludimeve rreth miqësisë së tyre, Sabiani dhe Iliri i kanë dhënë fund të gjithë pikëpyetjeve të ngritura.   Sabiani i ka bërë një surprizë...

Vjen oferta e madhe per Luizin dhe pse eshte akoma brenda ne BBV. Kontrata e pare i ofrohet nga…

Këngëtari shkodran Luiz Ejlli, tashmë banor i Big Brother VIP Albania, në një muaj qëndrim në këtë shtëpi ka arritur që të bëhet një...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

VIDEO/ Puthje në buzë mes dy banoreve në Big Brother, ndizet rrjeti

Pas rikthimit në shtëpinë e Big Brother të Gresës,...

Dhëndri kapet mat në ditën e dasmës duke parë ndeshjen e skuadrës së preferuar

Kjo do të thotë të jesh besnik ndaj ekipit...

E do Amosin? Dea Mishel: E kuptova kur më puthi që ai s’më pëlqen…

Marrëdhënia e komplikuar mes Deas dhe Amosit ka konfuzuar...