“Po q*hemi”/ Einxhel tregon situatën e sikletshme me Gracianon: E dëgjoi babi im! Ja reagimi i tij (Video)

Einxhel ka treguar një situatë ‘humoristike’ në shtëpinë e BB VIP.

Ajo ka thënë se ka qenë me babain në makinë dhe ka marrë në telefon shokun e saj, Gracianon, balerinin, i cili është lidhur me moderatoren e njohur Argjira Spanca.

Einxhel e ka hapur telefonin me loudspeaker dhe ka pyetur Gracianon me irritm, se ku ishte pasi po vonoheshin. Nga ana tjetër e telefonin, ajo ka marrë një përgjigje të siktletshme, që nuk e priste në atë moment.

Siç shohet edhe nga videoja e mëposhtme, Einxhel e ka thënë nën zë atë fjalë, por që kuptohet

“Po q*hemi,”- ka thënë Graciano.

Pas kësaj Einxhel ka ulëritur, duke i thënë se është me babin në makinë dhe është me loudspeaker.

Këtu balerini është ndjerë në siklet dhe ka thënë se nuk janë vërtet duke e bërë atë gjë.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

(Video) Del telefonata e plotë e Oltës me të shoqin, momenti kur i tha s’ke punë me Luizin

Banorët e Big Brother kanë patur sot mundësinë të...

Edhe Vis Pupa merr telefonatën nga e shoqja: Kupën dua ta çosh në Shkodër

Të martën e kaluar, Arbana Osmani i lajmëroi banorët...

‘A të them me kë jam unë’? Bashkëshortja habit Elvis Pupën?

Elvis Pupa ka zhvillaur ditën e sotmë një bisedë...