”Mashtrus”, që po përdor Trixen! Donaldi përsëri mesazh Borës? Përsërit gjestin “të dua”

Aktori vazhdimisht po merr vëmendjen me veprimet e tij brenda shtëpisë.

Donaldi javë më parë kishte bërë një veprim i cili u komentua në media rozë.

Veprimi i Donaldit ishte bërë me gjestikulacione ku shenja që ai kishte formaur me gishta të dorës nënkupton kur i shpreh dikujt dashurinë.

Ndërkohë, ai e ka bërë edhe këto ditë shenjën ku ndjekësit aluduan se po i drejtohet Bora Zemanit.

Ndryshe, Donaldi po e vazhdon raportin e afërt me Beatrix Ramosaj brenda shtëpisë, sa i përket Borës ai tha se ka përfunduar gjithçka.

Theksojmë se, Bora nuk ka reaguar lidhur me këto situata brenda shtëpisë, madje as për deklaratat e Donaldit.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Çfarë nënkuptojnë pikat e bardha në thonj: Sëmundjet dhe…

Ja cilat janë barnat që mund ta shkaktojnë problemin   Njollat...

E habitshme…/ Enkel Demi e thotë troç: Po më çajnë k…

Gazetari dhe shkrimtari i mirënjohur Enkel Demi, i ftuar...

Ilir Shaqiri flet për Luiz Ejllin: Ka qetësinë time dhe batutat e Donaldit dhe duhet ta f…

Ilir Shaqiri ishte i ftuar në emisionin “Më lër...