HYRJELAJMESHOWBIZÇfarë ndodhi pas kamerave mes tyre? Habit konkurrenti: Më kërkoi të shkonim...

Çfarë ndodhi pas kamerave mes tyre? Habit konkurrenti: Më kërkoi të shkonim në hotel

Një situatë e çuditshme ndodhi në këtë të enjte në Për’puthen në studio.

Aldisi tregoi momentin që ndodhi pas kamerës në takimin me Fjorin. Kjo solli reagim dhe debat të ashpër në studio mes dy të rinjve.

“Ndodhi diçka pas takimit, ajo deshi të më puthte dhe të shkonim më andej, por unë nuk e ndjeja”, tha Aldisi.

“Të tha të shkonit në hotel?“, e pyeti njëri prej djemve në studio.

“Pak a shumë ashtu”, tha Aldisi.

“Unë të kërkova ty? Çfarë po thua? Ku të gjesh që të ta kërkoj, ça e kujton veten të rënë prej qielli? Të thashë të shkonim në makinë larg kamerave, jo në hotel”, tha Fjori.

“Se di dmth, të dojë tjetra të të puthë që në takimin e parë, duhet të presësh pak mendoj unë”, tha Aldisi.

TE TJERA

spot_img