HYRJELAJMEKRONIKËAKSIDENT TRAGJIK NË MALËSI TË MADHE, NDËRRON JETË NJË PERSON

AKSIDENT TRAGJIK NË MALËSI TË MADHE, NDËRRON JETË NJË PERSON

Një aksident tragjik ka ndodhur pasditen e kësaj të premteje në rrugën e Malësisë së Madhe.

Burimet bëjnë të ditur se si pasojë e këtij aksidenti ka ndërruar jetë një person, i identifikuar si J.Reka.

Forcat e policisë kanë shkuar në vendin e ngjarjes dhe po hetojnë për zbardhjen e plotë të këtij aksidenti të rëndë.

TE TJERA

spot_img