Pagat i nxori Rama! Ja plani i tij/ Deputeti nxjerr fotot dhe habit me deklaratën

Deputeti i PD Luçiano Boçi pretendon se skandali i publikimit të listë pagesave për mbi 367 mijë qytetarëve është plan i mirëmenduar i kryeministrit Rama.

Sipas tij, “me ujin e listë-pagesave, që mbetet superskandal, duan të shuajnë zjarrin e inceneratorëve, megaskandalit që arrin deri tek Rama.”

Postimi i plotë i Luçiano Boçit:

Si tha Fuga, dmth RAMA?!

Që lista nuk ka dalë nga ne sepse i mungon rubrika EMRI I PLOTË.

Por fakti flet ndryshe.

Rubrika është aty (rrethuar me jeshile).

Kjo dëshmon që ka dalë nga qeveria, nga Fuga e RAMA.

Dhe nuk ka dalë kot!

Me ujin e listë-pagesave, që mbetet superskandal, duan të shuajnë zjarrin e inceneratorëve, megaskandalit që arrin deri tek Rama.

TE TJERA

spot_img