Pagat i nxori Rama! Ja plani i tij/ Deputeti nxjerr fotot dhe habit me deklaratën

Deputeti i PD Luçiano Boçi pretendon se skandali i publikimit të listë pagesave për mbi 367 mijë qytetarëve është plan i mirëmenduar i kryeministrit Rama.

Sipas tij, “me ujin e listë-pagesave, që mbetet superskandal, duan të shuajnë zjarrin e inceneratorëve, megaskandalit që arrin deri tek Rama.”

Postimi i plotë i Luçiano Boçit:

Si tha Fuga, dmth RAMA?!

Që lista nuk ka dalë nga ne sepse i mungon rubrika EMRI I PLOTË.

Por fakti flet ndryshe.

Rubrika është aty (rrethuar me jeshile).

Kjo dëshmon që ka dalë nga qeveria, nga Fuga e RAMA.

Dhe nuk ka dalë kot!

Me ujin e listë-pagesave, që mbetet superskandal, duan të shuajnë zjarrin e inceneratorëve, megaskandalit që arrin deri tek Rama.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

(Video) Del telefonata e plotë e Oltës me të shoqin, momenti kur i tha s’ke punë me Luizin

Banorët e Big Brother kanë patur sot mundësinë të...

Edhe Vis Pupa merr telefonatën nga e shoqja: Kupën dua ta çosh në Shkodër

Të martën e kaluar, Arbana Osmani i lajmëroi banorët...

‘A të them me kë jam unë’? Bashkëshortja habit Elvis Pupën?

Elvis Pupa ka zhvillaur ditën e sotmë një bisedë...