HYRJELAJMESHOWBIZ“Nuk ke b*** me u shty me mu”, sherr i madh mes...

“Nuk ke b*** me u shty me mu”, sherr i madh mes dy VIP-eve në shtëpinë e BBV

Debate të ashpra mes Antonelës dhe Big Mamës kanë ndodhur ditën e mbrëmshme.

Madje ato debate kanë agravuar kur Big Mama dhe Antonela kanë filluar me tone shumë të larta.

Big-u devijoj nga biseda teksa filloj të përdorë fjalë të papërdorshme. Antonela ishte ajo e cila kërkojë që Big Mama mos t’i ndërhyjë më asnjëherë në fjalët e saj.

E në anën tjetër Big-u eskaloj duke i thë Antonelës se ka të drejtë të shprehet sa her ajo të dojë. Madje ajo i tha se nuk ka b*** të debatojë me to.

Antonela është shprehur e pakënaqur nga gjërat që ndodhen në shtëpi, pasi sipas saj ajo ka probleme me barkun dhe nuk guxon t’i përdorë.

Kaq mjaftoi që të ndezen debate të forta brenda shtëpisë mes vajzave. Big Mama dhe Antonela u kapën sërish mes vete, dhe është pikërisht pakënaqësia e Antonelës ndaj ushqimit.

Por e gjitha degradoj kur Big Mama filloj të shprehet me tone të larta ndaj Antonelës. Madje ajo ia tha asaj në fytyrë se nës dhjetë persona vendosin atë nuk e pyet askush.

Antonela u revoltua dhe me gishtin drejt Big Mamës ia ktheu që kjo është hera e fundit që ajo i drejtohet në atë mënyrë, dhe ndërhynë në fjalët e asaj. Banorët gjatë ditës së djeshme kanë përgaditur bakllava. SHIKO VIDEON

TE TJERA

spot_img