“Ke qenë dashnore dhe more një plak” Rudina nuk përmbahet ndaj ndjekëses, ia thotë troç

Moderatorja e njohur, Rudina Dembacaj ka zbuluar në një postim në Instagram se ka vendosur syze optike.

Prezantuesja dhe aktorja humorit postoi një foto ku mban syze dhe shkoi: “Më mirë një “qorre” se 10 dashnore ????”, një “mesazh” mesa duket për partnerin e saj, Mark Frrokun.

Përshkrimi në foton e moderatores nxiti komente të ndjekësve të saj dhe një prej tyre i shkroi: “Po ti ke qenë dashnorja e dikujt dhe more një plak”.

Megjithatë, si çdo herë, Rudina Dembacaj nuk ia kurseu përgjigjen duke komentuar: “Po mi nonë, po. Më qaj hallin mua”.

TE TJERA

spot_img