Horoskopi ditor, e enjte date 23 dhjetor 2021

Demi: Në dashuri dita është mjaft e trazuar, bëjini gjërat me qetësi. Në punë, nga ana tjetër, profesionistët e lirë janë të favorizuar për një 2022 të frytshëm.

Binjakët: Në dashuri, nëse keni diçka për të thënë, veproni menjëherë, nesër Hëna do të jetë kundër. Megjithatë në punë mos u lodhni dhe realizoni projektet tuaja.

Gaforrja: Në dashuri sot kemi nevojë për pak maturi për shkak të kundërshtimit të Diellit. Në punë megjithatë kujdes, mund të ketë përgjigje të paqarta.

Luani: Në dashuri, marrëveshjet janë të mundshme gjatë muajve të ardhshëm. Në punë, megjithatë, është koha për të bërë zgjedhje të rëndësishme për të ardhmen.

Virgjëresha: Në dashuri mes Krishtlindjeve dhe Vitit të Ri, qëndroni pranë atyre që doni. Në punë mos jini shumë perfeksionistë.

Peshorja: Në dashuri zbusni tensionet me partnerin për të kaluar pushime të qeta. Në punë, nga ana tjetër, jeni të lodhur duke punuar me njerëz që nuk i respektoni.

Akrepi: Sot do të jetë një ditë e këndshme për ndjenjat, nëse thjesht shikoni përreth. Nga ana tjetër në punë vijnë propozime interesante, le të jeni gati.

Shigjetari: Sot dita nis me këmbën e djathtë, shfrytëzojeni rastin për të bërë diçka të këndshme me partnerin. Në punë nga ana tjetër rekomandoj kujdes për shpenzimet.

Bricjapi: Në dashuri nuk është koha për të lënë veten pas dore, nëse jeni ndarë së fundmi, përpiquni të vazhdoni më tej. Megjithatë në punë jeni plot angazhime, mundohuni të relaksoheni pak.

Ujori: Në dashuri mos u jepni hapësirë polemikave të panevojshme, këto ditë yjet kërkojnë më shumë vëmendje. Megjithatë në punë ndihet lodhja dhe nervozizmi.

Peshqit: Në dashuri, nëse ka pasur ndonjë problem, përfitoni nga kjo ditë për t’u sqaruar. Nga ana tjetër në punë keni ide të mira dhe së shpejti do të vijnë lajme.

TE TJERA

spot_img