GRUAJA PËRPLAS ME MAKINË KËMBËSORËT NË VIZAT E BARDHA, DHE PAMJET JANË TË ‘FRIKSHME’

Të paktën 13 persona janë lënduar nga një aksident i shkaktuar nga një makinë.

Një grua në Kinë ka marrë përpara me makinën e saj një grup këmbësorësh që po kalonin në vijat e bardha. Kamerat e sigurisë kanë fiksuar këtë moment, ku shihet se si makina tip “Benz” futet me semafor të kuq dhe përplas njerëzit.

Shoferja e mjetit, është identifikuar si një 45-vjeçare dhe është justifikuar se ka shtypur aksidentalisht pedalin e gazit.

Hetimet preliminare tregojnë se shoferja 45-vjeçe po mundohej ta merrte një shishe me ujë në karriget e pasme, kur pa dashje shtypi pedalin dhe goditi këmbësorët.

Megjithatë si pasojë e kësaj goditje shumë këmbësorë u dërguan me urgjencë në spital, ku dy prej tyre janë në gjendje të rëndë.

Mbrëmë mori ‘hakun’ e Efit, shihni çfarë i ndodh Kiarës jashtë menjëherë pas vendimit që mori(Foto)

Vëllai i Madh i dha mundësinë mbrëmjen e sotme Kiara Titos që të hapte ‘Kutinë e Pandorës’, që veç një surprizë të bukur për...

Bled Mane vs Tan Brahimi! Publiku e tha fjalën e tij në më pak se 24 orë, ja ç’ndodhi jashtë BBV (FOTO)

Mbrëmjen e djeshme gjatë spektaklit të Big Brother VIP, shtëpisë së famshme iu bashkuan 3 personazhë të rinj.   Këto hyrje pritet të ndikojnë ndjeshëm në...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME