Dmth, qenka eksperte…/ “S’qenke gjë në shtrat”, Antonela debaton me Donaldin

Sot në oborr banorët po diskutonin për po. rnogr. afinë dhe varësinë ndaj saj. Donaldi po thoshte se nuk ka parë kurrë, teksa Einxhel po e pyeste vazhdimisht dhe ai vetëm e mohonte.

Donald: Jo nuk kam parë, mund të kem parë kur kam qenë i vogël në ajër, por pastaj kuptoja se s’duhet të shikoja atë gjënë.

Einxhel: Janë bërë që t’i shikosh. Donald: Nuk kam parë. Antonela: Ça s’ke parë ti? Donald: Po. rn.o. Antonela: Po.rn. o s’ke parë ti?! Donlad: Po.

Antonela: Kush e di si do jesh në shtrat. S’do jesh gjë. Se nga por.n oja mund të mësosh shumë. Ma beso. Donald: Nga po.r no demoralizohesh.

Antonela: Unë jo! Ma beso, mëson shumë taktika. Nuk e di domethënë, mashkulli i parë që thotë s’kam pa p.or no.

Nuk është hera e parë që Antonela diskuton për këto tema. Ajo i tha Ilirit para ca ditëve se aty brenda kanë të drejtë të bëjnë çdo gjë përfshirë edhe marr ëdhënie intime.

Iliri i tha se e çoi shumë larg muhabetin dhe se marrëdh ënie inti me duhet të bëjnë çiftet në fillim dhe jo ai. Antonela e kaloi në bisedim të përgjithshëm dhe tha se të gjithë duhet ta bëjnë atë.

Luizi rrëqeth me rrëfimin: Situatën më të vështirë në jetë, më ndihmoi ta kaloja deputeti i PS-së, ma zgjati dorën

Luizi i ka treguar Kiarës për një moment kur ka pasur një vështirësi edhe e ka ndihmuar deputeti i PS-së Benet Beci. Këngëtari rrëfen...

Bledi Mane e thumbon Kiarën keq: Ajo pa Luizin do ishte jashtë, si kamariere

Ish-banorët e “Big Brother VIP” komentuan në studio zënkën e Luizit me Kiarën. Bledi u shpreh se ajo ishte një “përpjekje në ajër” e...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Çfarë nënkuptojnë pikat e bardha në thonj: Sëmundjet dhe…

Ja cilat janë barnat që mund ta shkaktojnë problemin   Njollat...

E habitshme…/ Enkel Demi e thotë troç: Po më çajnë k…

Gazetari dhe shkrimtari i mirënjohur Enkel Demi, i ftuar...

Ilir Shaqiri flet për Luiz Ejllin: Ka qetësinë time dhe batutat e Donaldit dhe duhet ta f…

Ilir Shaqiri ishte i ftuar në emisionin “Më lër...