HYRJELAJMERAJONIToka nuk gjen qetësi/ Lëkundje të forta tërmeti, ja epiqendra

Toka nuk gjen qetësi/ Lëkundje të forta tërmeti, ja epiqendra

Lëkundje tërmeti janë ndjerë ditën e sotme në Greqi, pranë Pylos.

Sipas medieve tërmeti ka qenë me magnitudë 3.5 ballë i shkallës rihter dhe ka pasur një thellësi prej 10 kilometrash.

Për momentin nuk raportohet për dëme materiale apo në njerëz.

TE TJERA

spot_img