SHERR MES ZYRTARËVE, DEPUTETJA I HEDH GOTËN ME UJË MINISTRIT

Një incident ka ndodhur mes zyrtarëve të Kosovës në Komisionin Parlamentar për Mjedisin.

Sipas mediave të Kosovës, deputetja e Partisë demokratike të Kosovës, Ganimete Musloiu ka patur një përplasje me Ministrin e Bujqësisë Faton Peci.

Pas një diskutimi të ashpër me këtë të fundit deputetja është ngritur dhe i ka hedhur një gotë ujë, ndërsa e quan disa herë “rrugaç”.

Video është publikuar nga mediat vendase.

TE TJERA

spot_img