SHERR MES ZYRTARËVE, DEPUTETJA I HEDH GOTËN ME UJË MINISTRIT

Një incident ka ndodhur mes zyrtarëve të Kosovës në Komisionin Parlamentar për Mjedisin.

Sipas mediave të Kosovës, deputetja e Partisë demokratike të Kosovës, Ganimete Musloiu ka patur një përplasje me Ministrin e Bujqësisë Faton Peci.

Pas një diskutimi të ashpër me këtë të fundit deputetja është ngritur dhe i ka hedhur një gotë ujë, ndërsa e quan disa herë “rrugaç”.

Video është publikuar nga mediat vendase.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Shenjat e Horoskopit që martohen në moshë të re

Ka disa shenja që janë alergjikë ndaj martesës dhe...

“Mami, nuk ia dal dot më me babin”, nëna kujton mes lotësh fjalët e të birit 7-vjeçar

Pas 16 vjetësh martesë, në vitin 2019 Silvana vendos...