Rama ironizon me dyshen Basha-Berisha: Janë bërë si Tomi dhe Jerry

“Grata, non Grata”, kështu e ka emëruar një video kryeministri Edi Rama, si një koment për situatën që ndodhet aktualisht Partia Demokratike.

Me anë të kësaj video nga filmi vizatimor “Tomi dhe Jerry”, Rama ironizon Sali Berishën dhe Lulzim Bashën, ku njëri ka çelësat e selisë e tjetri kërkon t’ia marrë.

Edhe më herët kryeministri Edi Rama ka reaguar lidhur me atë që po ndodh në PD. Në reagimin e tij, kryeministri Edi Rama thekson se s’ka asnjë punë me kacafytjen e dy kufomave politike njëra grata tjetra nongrata.

- Publicitet -

TE TJERA

spot_img