Antonela: “Jam dikush me influencë, paguhem më shumë se ty”

Antonela dhe Sara kanë diskutuar sot në “Big Brother VIP” rreth profesioneve. Ish-konkurrentja e “Përputhen” i ka thënë troç se paguhet më shumë se blogeret, ndërsa Sara ia ka kthyer se ajo nuk është një e tillë.

Sara: Unë kam 5 vite që merrem me këtë punë dhe para se të hyja këtu kisha 77 mijë followers-a. Ti more 300 mijë për 10 muaj, por mua më është dashur shumë, kam punuar, kam bërë bashkëpunime etj.

Antonela: Para 5 vitesh edhe unë jam përpjekur të jem blogere edhe nuk e kam arrit. Kur më ka ardh mundësia me hy në një emision, që më ka dhanë famën që mund ta kisha marrë…nuk e di as me këngë ndoshta s’e kisha marrë atë famë që kam marrë në këtë emision.

Kam thënë pse jo? Ta shfrytëzoj mënyrën më të shkurtër për t’u bërë një person me influencë dhe unë paguhem më shumë se blogerët për një publicitet.

Sara: Po ti nuk je blogere. Antonela: Jam dikush me influencë. Sara: Po si ty ka plot që paguhen kështu… Antonela: Po te ne vijnë pra.

Horoskopi për ditën e enjte, 9 shkurt 2023

Dashi   Sot juve qe jeni ne një lidhje do keni një dëshirë te papërmbajtur për t’i bere gjerat sa me serioze. Do flisni hapur me...

Banorja e re trazon ujërat! Kiara bëhet xheloze për Luizin dhe bën kërkesën e veçantë ndaj produksionit

Gjatë ditës së sotme Luizi ka nisur të kalojë kohë me Keisin dhe duke bërë veprime të ndryshme për të bërë xheloze Kiarën.   Teksa po...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME