ALARM në RINAS/ Stjuardesat japin sinjalin, ulet urgjent avioni, incidenti i ‘turpshëm’

Një alarm është ngritur në Aeroportin e Rinasit.

Avioni i linjës Tiranë-Pisa është rikthyer në pistë vetëm pak minuta pas nisjes. Shkak është bërë xhupi i një pasagjeri që mbante aromë trëndelinë.

Kjo ka ngritur alarmin te stjuardesat dhe stafi i avionit për prani të lëndës narkotike.

Avioni është detyruar të rikthehet në vendnisje pak momente pasi ishte nisur dhe po behej gati të ngrihej në fluturim.

Por pasi është kontrolluar pasagjeri dhe është verifikuar aroma e xhupit të tij avioni është nisur përsëri.

Kjo ka shkaktuar vonesë me gati dy orë nga destinacioni për në Pisa.

Receta e gjysheve shqiptare/ Ja si të gatuani shëndetlienë më të mirë

Në qoftë se jeni ende në mëdyshje se ç’ëmbëlsirë të përgatisni për sot, nuk keni pse të shqetësoheni pasi shefja e kuzhinës Living, Linda...

Çfarë po ndodh brenda shtëpisë? Luizi vishet si sulltan!

Banorët e shtëpisë së “Big Brother VIP” janë vendosur ditën e sotme para një tjetër sfide. Ata do të realizojnë një fotosesion, të dedikuar...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

(Video) Del telefonata e plotë e Oltës me të shoqin, momenti kur i tha s’ke punë me Luizin

Banorët e Big Brother kanë patur sot mundësinë të...

Edhe Vis Pupa merr telefonatën nga e shoqja: Kupën dua ta çosh në Shkodër

Të martën e kaluar, Arbana Osmani i lajmëroi banorët...

‘A të them me kë jam unë’? Bashkëshortja habit Elvis Pupën?

Elvis Pupa ka zhvillaur ditën e sotmë një bisedë...