Horoskopi ditor, e marte dare 21 dhjetor 2021

Dashi: Kujdes nga ish-i: Dielli është në një aspekt kritik, favorizon zënkat. Edhe në punë disa situata mund t’ju nervozojnë, përpiquni të sqaroheni.

Demi: Ata që kanë mbyllur një histori ka të ngjarë të duan të fillojnë nga e para. Në punë, nëse keni ndërmend të ndryshoni, bëjeni me mençuri dhe mbyllni fillimisht çështjet e pazgjidhura.

Binjakët: Ditë interesante për dashurinë: deri në 23 mund të jepni një përgjigje. Në punë marrëdhëniet me disa kompani përmirësohen, është koha për zgjidhje.

Gaforrja: Hëna është ende në shenjën tuaj, përfitoni nga ajo, veçanërisht në mëngjes. Jeni të shqetësuar në punë, mbani mend se duhet durim me të afërmit.

Luani: Hëna do të jetë në shenjën tuaj nga nesër, mos i nënvlerësoni propozimet dhe situatat që krijohen tani. Koha është e favorshme për të ndryshuar vendin e punës.

Virgjëresha: Ata që janë beqarë mund të kalojnë një kohë të mirë falë një Venusi pozitiv. Në punë çdo gjë që bëni gjatë kësaj periudhe sjell përfitime.

Peshorja: Hëna, Venusi dhe Mërkuri përsëri përballë, keni pak kohë që të mendoni për dashurinë, pasi puna ju zë pjesën më të madhe të ditës. Duke folur për punën: ndryshimi është i mundur, por ku të shkoni? Ky mund të jetë problemi i vërtetë.

Akrepi: Lajm i mirë në dashuri: Dielli i favorshëm gjatë gjithë dhjetorit. Mendoni për çështjen e punës, keni nevojë për të.

Shigjetari: Tre ditë rikuperim në dashuri, por mos i bëni planet deri për Krishtlindje. Në punë duhet të gjeni një ekuilibër.

Bricjapi: Hëna është ende kundër jush në aspektin e dashurisë, zgjidhini sa më shpejt kontrastet e vogla. Është e lehtë për dikë të debatojë, ju mendoni të gjeni zgjidhje.

Ujori: Dashuria mund t’ju befasojë edhe në muajt në vijim. Në punë tregoni gatishmëri për të ndryshuar për të bërë gjëra të reja.

Peshqit: Një ditë tjetër me një hënë të favorshme, planifikoni diçka argëtuese për Krishtlindje. Ndryshimet janë të mundshme në punë, por sigurohuni që zgjedhjet të jenë të drejta.

Horoskopi 31 Mars, ja çfarë kanë parashikuar yjet për ju

Dashi   Mund t'i lini mënjanë shqetësimet tuaja shëndetësore sot pasi ata që ju rrethojnë do t'ju rrisin shpirtin dhe do t'ju rrisin moralin. Biznesi juaj...

‘A të them me kë jam unë’? Bashkëshortja habit Elvis Pupën?

Elvis Pupa ka zhvillaur ditën e sotmë një bisedë shumë të këndshme me bashkëshorten e tij, brenda shtëpisë së BBVIP.   Pasi bashkëshortja i ka dhënë...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

(Video) Del telefonata e plotë e Oltës me të shoqin, momenti kur i tha s’ke punë me Luizin

Banorët e Big Brother kanë patur sot mundësinë të...

Edhe Vis Pupa merr telefonatën nga e shoqja: Kupën dua ta çosh në Shkodër

Të martën e kaluar, Arbana Osmani i lajmëroi banorët...

‘A të them me kë jam unë’? Bashkëshortja habit Elvis Pupën?

Elvis Pupa ka zhvillaur ditën e sotmë një bisedë...