HYRJELAJMESHOWBIZE shihni çdo ditë në ekran! E gjeni dot se kush është...

E shihni çdo ditë në ekran! E gjeni dot se kush është kjo vogëlushja në foto?

Emri saj është bërë i përditshëm në mediat rozë. Flasim për moderatoren më të dashur Bora Zemanin, e cila po komentohet jashtëzakonisht shumë në mediat rozë, shkruan lajmi.net.

Ka vite që është prezente në ekran jo vetëm si moderatore por kohë pas kohe edhe si këngëtare. Jo rrallë herë në media kanë qarkulluar imazhe të Borës nga fëmijëria e saj.

Së fundmi një nga faqet e njohura në instagram ka postuar një foto nga arkiva e Borës, kur moderatorja kishe pozuar pranë bredhit. E bukur edhe atëherë apo jo?

Bora Zemani ka publikuar disa momente me djalin e saj Arborin. Moderatorja më e dashur shqiptare ka treguar shpesh herë se është edhe një nënë mjaft e përkushtuar, shkruan lajmi.net.

Ajo është mjaft aktive në instagram ku herë pas here ndanë imazhe dhe video nga përditshmëria. Së fundmi Bora ka publikuar disa video ku shihet duke u kënaqur me djalin e saj Arborin.

Ajo po ashtu e nxit atë ka këndoi këngën që i ka mësuar vet Bora. Ndër të tjera Arbori i thotë live Borës se ti je nëna më e mira.

TE TJERA

spot_img