Ardit Gjebrea flet për pengun më të madh të jetës së tij, e tha në emision me gjysmë zëri…!

Ai është një nga figurat më popullore dhe të dashura të ekranit shqiptar. Moderatori i njohur Ardit Gjebrea u shfaq sot si çdo të dielë në emi sionin e tij “E diela shqiptare”.

Por në kohën që ishte duke trajtuar një h istori në rubrikën “Kam një mesazh për ty”, Arditi ka treguar edhe pen gun më të madh që ka në j etën e tij.

“E vetmja gjë që kam pishman në jetë është koha që nuk kam kaluar me fëmijët e mi, pasi kam qenë duke punuar. Më dh emb shpirti për kohën e hum bur me ta, ndonëse kam qenë duke punuar për ta. Sepse nuk e dimë sesa do të jemi ende këtu,”-u shpreh moderatori i njohur.

Gjebrea është babai i dy fëmijëve të mrekullueshëm, Jonit dhe Annës së vogël.

Ilir Shaqiri thumbon hapur këngëtarin për hyrjen në shtëpinë e “BBVA”: Kur e di çfarë vajze ke…

Balerini dhe ish-fituesi i BBVA 1,Ilir Shaqiri ishte i ftuar tek Ermal Peçi në emisionin e tij “Më prit në fundjavë”.   Përpos planeve për të...

“Po nuk pate lekë mjekët të lënë të vdesësh!”-rrëfimi i një shtatzëne në Tiranë

“Po nuk pate mundësi të lënë të vdesësh”, ky ishte një mesazh i ardhur në emisionin “Good Morning Albania”.   Gazetarja Adela Radovani e ftuar në...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME