Pas veprimit të papritur të Sarës, Antonela nuk mbahet më dhe shpërthen në lot

Gjatë mbrëmjes së djeshme, banorët kishin për detyrë të gjenin gjilpërën mes një dhome të mbushur me kashtë.

Blogerja, Sarah Berisha, ishte ajo e cila arriti të gjej me sukses gjilpërën, e që në kuadër të kësaj ajo fitoi të bënte një telefonatë.

Sarah zgjodhi që këtë mundësi të ia dhuroj, Antonelës, pasi blogerja kishte takuar ditën e premte babanë e saj dhe javë më parë motrën.

Ndërsa, Antonela së shpejti do të bëhet teze dhe kështu mund të telefononte motrën e saj për ta kuptuar gjininë e foshnjës.

Ky gjest bëri që ish-konkurrentja e “Për’puthen” të shpërthen në lot.

TE TJERA

spot_img