Ndahet nga jeta në moshën 34-vjeçare ish-futbollisti shqiptar

Ditë e trishtë për futbollin shqiptar. Ish-futbollisti, Spartak Elmazi, është ndarë nga jeta në moshën 34-vjeçare. Lojtari vuante nga një sëmundje e rëndë dhe për tre vite luftonte për jetën e tij.

Një ngjarje mjaft e rëndë për futbollin shqiptar, por mbi të gjitha për familjen e sportistit.

Përgjatë karrierës së tij Elmazi është aktivizuar me një sërë ekipesh ku bie në sy Dinamo, Kamza.

Gjithashtu është aktivizuar dhe me Tomorin, Pogradecin dhe Kastriotin.

Elmazi ka luajtur në Superiore një pjesë të karrierës së tij.

Olta kapet keq me Nitën: Më voto për lider grupi ose të nxjerr si…

Votimet për lider brenda “Big Brother VIP” duket se kanë nxitur debate dhe dinamika të shumta.   Olta dhe Luizi kanë shprehur hapur dëshirën për këtë...

Sabiani i ashpër me Keisin, thyen rregullat gjatë telefonatës, produksioni i bën të papriturën

Sot banorët kanë folur me familjarët siç edhe ju premtua natën e së martës pas tragjedisë ku mbeti i vrarë roja i TCH.   Keisi është...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

(Video) Del telefonata e plotë e Oltës me të shoqin, momenti kur i tha s’ke punë me Luizin

Banorët e Big Brother kanë patur sot mundësinë të...

Edhe Vis Pupa merr telefonatën nga e shoqja: Kupën dua ta çosh në Shkodër

Të martën e kaluar, Arbana Osmani i lajmëroi banorët...

‘A të them me kë jam unë’? Bashkëshortja habit Elvis Pupën?

Elvis Pupa ka zhvillaur ditën e sotmë një bisedë...