HYRJELAJMEHISTORIA IME“Merr atë që ke në krah dhe ik m’u zhduk”, Fatjoni tregon...

“Merr atë që ke në krah dhe ik m’u zhduk”, Fatjoni tregon si përzuri ish-partneren dhe të birin

Nëna ka thirrur në seancë ndërmjetësimi të birin në rubrikën “Shihemi në gjyq” në Tv Klan pasi mendon se nuk ka bërë sa duhet për të ruajtur familjen nga ndarja.

Ai ka treguar për momentin kur i ka dhënë fund lidhjes me ish-bashkëjetuesen e tij pasi sipas tij nuk po e duronte më gjithë situatën e krijuar mes tyre, si dhe kishte dyshime se ajo e tradhtonte.

Fatjoni: Unë përulesha gjithmonë.

Qamile: Po edhe përulësia…

Fatjoni: Nuk dija nga të mbaja, nga mami im apo nga ajo dhe gjithmonë i mbaja gjërat brenda vetes, po kjo gjë më bëri që një ditë…

Qamile: Shpërtheve, ke shumë të drejtë…

Fatjoni: Një ditë erdhi momenti dhe i thashë merr çfarë ke, atë që ken ë krahë dhe m’u zhduk tek nëna jote që ke në Durrës se nuk dua të të shoh më i thashë.

Qamile: Kur ka ardhur atë ditë më ka ardhur djali tek puna dhe e kam pyetur se çfarë po bën djali dhe Dorina, më ka thënë: Mbaroi ai muhabet. Atë moment sikur më ra qielli mbi kokë, nuk e doja veten. I thashë: Bir, njerëzit luftojnë për ta mbajtur familjen të fortë, për një llaf goje arrini në këtë gjë?

Eni Çobani: Mesa më ka thënë Fatjoni nuk ka qenë për një fjalë goje apo?

Fatjoni: Nuk ka qenë për një fjalë goje

TE TJERA

spot_img