“Më mungojnë ato kohë”, Arbana Osmani ‘hap zemrën’, ndan foton e viteve më parë

Arbana Osmani iu rikthye punës, menjëherë pas lindjes së djalit, Diellit.

Dhe gjithë ditët e ngarkuara, puna në “Big Brother” dhe pamundësia për të kaluar kohë me familjen, e ka bërë moderatoren nostalgjike.

Ajo ka ndarë një foto të viteve më parë,me Jonin, djalin e saj të madh.

“Gjeta këtë foto me Jonin, të viteve më parë. Dhe u ndjeva e bekuar. Mirënjohëse. Emicionale. E lumtur. Pak e trishtuar. Sepse koha fluturon dhe ata rriten shumë shpejt”, shkruan Arbana, duke shtuar se i mungojnë shumë ato kohë.

“Më mungojnë ato kohë”, Arbana Osmani ‘hap

E duket në fakt, se dhe ajo si të gjitha nënat, gëzohet dhe trishtohet në të njëjtën kohë, kur sheh fëmijët e saj të rriten…

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

‘Pse moj zonja injorante’! Sindi e ‘Për’puthen’ i kthehet rëndë ndjekëses

Ajo mori vëmendje te “Për’puthen” dhe u komentua shumë...

Kush valle? Rovena Stefa publikon pamje me prindërit nga vila që ka blerë në Kosovë

Këngëtarja Rovena Stefa, kohët e fundit i ka befasuar...

(Foto) Lori Hoxha tregon pamjet se si duket shtëpia e ‘Big Brother Vip’, ja kur nis

Teksa të gjithë presin që të fillojë “Big Brother...