I përmendën emrin bashkë me Efin, reagon Atdheu: Sa i lumtur sot… (foto)

Disa pamje të ish-konkurrenti i “Për’puthen” nga Kosova, Atdhe Xheravina, ku shihet nën shoqërinë e Efit, konkurrentes së këtij sezoni, janë bërë virale.

Kryefjala.com ka publikuar video e fotografi të dyshes teksa shkonin në një dyqan në Tiranë dhe ndërsa Efi provonte fustane. Dyshja duken mjaft të afërt me njëri-tjetrin, duke ngritur kështu dyshime se mund të jenë në një lidhje.

Së fundmi, ka reaguar vetë Atdheu përmes një postimi në rrjetin social “Instagram”, ku ka shkruar: Effaaaa, Sa i lumtur sot”.

Duke lënë të kuptohet se dyshja janë tashmë në një lidhje, gjë të cilën e kishte thënë ai para ak kohe në një emision televiziv.

Ndërsa në anën tjetër, Efi ka pasur disa takime me Brunon, e që në takimin e fundit ajo pranoi madje edhe pëlqim për dikë tjetër, por që nuk dihet se nëse e ka pasur fjalën për Atdheun.

TE TJERA

spot_img