Evi Kokalari nuk i ndahet Grida Dumës, i publikon foton dhe hedh akuzat e rënda ndaj saj

Aktivistja Evi Kokalari, që pas bashkimit të saj me ‘Foltoren’ e ish-kryeministrit Sali Berisha,

nuk i ka ndalur sulmet ndaj deputetes së PD-së, Grida Duma. Madje sulmi i saj ka arritur deri atje sa e ka prekur Gridën edhe në çështje personale.

Mirëpo, ndërkohë që dje u mbajt Kuvendi Kombëtar i PD-së i thirrur nga kryedemokrati Lulzim Basha, një tjetër sulm ka ardhur nga Kokalari në drejtim të Grida Dumës.

Ajo ka publikuar një foto në rrjetet sociale të Dumës nga Pallati i Kongreseve ku shfaqet sëbashku me një të mitur dhe paralajmëron denoncimin e saj.

“Ku mund të raportoj një abuzim ndaj fëmijëve?”, shkruan Kokalari, duke e akuzuar kështu Gridën se në Kuvendin që u mbajt dje kanë qenë të pranishëm edhe të mitur.

TE TJERA

spot_img